Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00

Як вибрати фільтр глечик?

Категорії
Зміст
  1. Переваги
  2. Недоліки
  3. Конструкція і схема роботи
  4. Укомплектовуємо фільтр глечик: як вибрати картридж?
  5. Рекомендації по вибору картриджів
  6. Правила експлуатації фільтра глечика
  7. Чек-лист: як вибрати фільтр глечик для води
  8. Де вибрати і купити фільтр глечик?

У продажу ви знайдете фільтри для води різної конструкції, виду, ступенів фільтрації. Але частіше покупці вибирають глечики. Вони недорогі, компактні, їх легко брати навіть в поїздку.

Щоб розібратися, як правильно вибрати фільтр глечик для води, потрібно оцінити всі варіанти, які пропонує ринок. Нижче ви знайдете повне керівництво: що з себе представляє конструкція, в чому плюси і мінуси такого методу очищення води, чим відрізняються картриджі. Після зможете оцінити який глечик фільтр краще.

Переваги

● Мінімальна вартість. Помітно низька ціна на цей вид конструкції, в порівнянні з системами інших типів.
● Просте використання. Справитися з процесом зможе навіть дитина. Заміну змінної касети можна провести самостійно - просто викрутивши старий і встановивши новий модуль.
● Мобільність. Завдяки конструкції пристрою, використовувати його можна де завгодно - прилад не потребує підключення до водопроводу. Ви можете брати його з собою в поїздку, на дачу, на відпочинок. Пластикові моделі важать небагато - в межах 1 кг. А глечики овальної форми займають місця в багажі, як дві 2-літрові пляшки.
● Щодо хороша очищення. Так, такі прилади не вважаються лідерами по очищенню, але якщо врахувати компактні розміри - їх ефективність досить висока.
● Видимість змінних картриджів. Знайти нову касету на заміну просто - подивіться в найближчому супермаркеті.
● Різноманітність дизайнів. На відміну від фільтрів під мийку, глечики зазвичай стоять на видному місці. Тому виробники пропонують величезний асортимент квітів і форм. Ви легко можете вибрати фільтр глечик, який буде вдало виглядати на вашій кухні.

Недоліки

● Низька продуктивність. Кількість очищеної води обмежується резервуаром. Воронка для набору зазвичай розрахована на 1-1,8 л.
● Повільна робота. На відміну від проточних систем, фільтрація води відбувається з затримкою. Щоб очистити 1 літр, доведеться почекати 1-5 хвилин.
● Часта заміна картриджів. Одна касета забруднюється швидше, ніж кілька ступенів очищення, як в проточних системах, і тому вимагає регулярного оновлення. Від своєчасної її заміни залежить чистота і безпека питної води.
● Відносна крихкість. Корпус роблять з тонкого пластику, щоб зберегти легкий вага конструкції. При неправильному поводженні, ємність може дати тріщину або взагалі розбитися.

Враження про глечика системі фільтрації, в цілому, позитивний, незважаючи на деякі мінуси. Якщо у вас невелика сім'я - пристрій стане вигідним придбанням. За невелику вартість ви отримаєте досить ефективний прилад, але з не дуже високою продуктивність.

Для великої родини такий тип фільтра може стати невигідною покупкою, незважаючи на їх низьку вартість. При великих обсягах пропускається рідини очисні змінні модулі доведеться міняти частіше, а значить витрати зростуть. В такому випадку вигідніше вибрати фільтр проточного типу.

Конструкція і схема роботи

Конструкція таких пристроїв практично однакова. Відмінність полягає у використовуваному матеріалі, дизайні і кольорі.


Стандартно конструкція включає в себе:


● Основний резервуар - глечик;
● Верхній відсік - для наливу води;
● Картридж з різьбленням для установки в верхню лійку;
● Ручку і знімну кришку.


Деякі моделі брендів Аквафор, Бар'єр, Brita і Dafi додатково укомплектовані лічильником контролю. Такий індикатор допомагає не пропустити дату наступної заміни очисного модуля.

Зовні фільтр глечик виглядає як дворівнева конструкція. Верхній відсік для неочищеної води - вона потім проходить через систему фільтрації. Уже чиста вода потрапляє в основну ємність, звідки Ви зможете налити як зі звичайного глечика.

Завдяки такій конструкції, неочищена і відфільтрована вода не змішуються.


Розібрати конструкцію можна в кілька рухів руки. Це дозволяє легко промити резервуар і підтримувати його чистоту.

У виробництві застосовується спеціалізований пластик харчового призначення. У ньому безпечно зберігати питну воду, не забруднює її шкідливими домішками. Даний матеріал має підвищену міцність, тому витримує активну експлуатацію.

Пластик для харчових ємностей повинен бути відзначений маркуванням у вигляді піктограми вилки і келиха.

Укомплектовуємо фільтр глечик: як вибрати картридж?

Очисний модуль складається з набору шарів фільтруючих наповнювачів, які забезпечують багатоступеневу фільтрацію води - видаляють хлорні домішки, фенол, затримують солі жорсткості, знижують концентрацію важких металів і пестицидів, затримують пісок, мул, іржу, нафтопродукти. У фільтрованої води поліпшується смак, пропадає сторонній запах і мутний неприємний колір.

Разом з картриджами базового призначення, на вибір пропонуються моделі з розширеними можливостями, наприклад, для мінералізації, пом'якшення, фторування води. Робочий ресурс для кожної моделі свій - від 100 до 350 літрів.

Рекомендації по вибору картриджів

Щоб розібратися, який глечик фільтр краще вибрати - дізнайтеся про склад та якість води у вашому районі і в прямому джерелі (водопровід, свердловина і ін.). Потрібно визначити, який забруднювач домінує, і після - вибрати фільтр глечик відповідний цієї проблеми.

● Базовий картридж. Вирішує найпоширеніші проблеми: видаляє хлор, утримує механічні та органічні опади, знижує концентрацію важких металів.
● Для зниження жорсткості. Рекомендуємо вибрати таку модель для місцевостей з підвищеним вмістом солей жорсткості. Жорстку воду легко визначити, поглянувши на чайник - вона залишає накип на стінках. Така вода шкодить судинам, шкірі, волоссю, суглобам.
● Для видалення домішок заліза. Допомагають позбутися присмаку металу в воді і осаду.
● Для мінералізації. Відповідний вибір для води з порушеним мінеральним складом. Збагачують склад мікроелементами, натрієм, кальцієм. Покращують не тільки на якісні, а й смакові характеристики.
● Для фторування. Якщо є зубні проблеми і чутливість ясен через нестачу фтору - така модель допоможе заповнити нестачу цього елемента.


Правила експлуатації фільтра глечика

Після покупки, в першу чергу пристрій потрібно очистити від виробничого пилу і можливих бактерій. Для цього промийте його під проточною водою (без картриджа!) З використанням миючого засобу. Новий картридж замочіть в холодній воді на 20 хвилин, а потім сполосніть в чистій воді.

Далі встановіть касету в отвір воронки - вкрутите до упору, щоб нефільтроване вода не потрапляла в нижній глечик. Перші 2-3 порції відфільтрованої води злийте. Усе. Пристрій готовий до використання.

При експлуатації виконуйте ці обов'язкові правила і вода у вас вдома завжди буде чистою.

1. Своєчасно міняйте картридж.

До кінця експлуатації всередині касети накопичується багато шкідливих бактерій і відсіяних домішок. І тоді замість очищення, вода отримує додаткове забруднення.

Після установки нової касети, запишіть поточну дату, щоб вирахувати дату наступної заміни. Виробники встановлюють різний термін використання касети (1-3 місяці), тому шукайте точну інформацію в інструкції. Щоб було зручніше стежити за датою заміни - виберіть глечик з механічним або електронним індикатором.

2. Регулярно промивайте глек із засобом для миття.

Робіть це кожен раз, коли міняєте картридж. Використану касету марно промивати - це не продовжить її термін придатності. Просто викиньте її.

3. Дотримуйтесь терміни зберігання очищеної води.

Вода, що пройшла фільтрацію, в сирому вигляді має термін зберігання не більше 12 годин. Після проходження очистки, з води видаляється хлор і бактерії в ній розмножуються активніше. Тому після закінчення зазначеного часу, пити її в сирому вигляді небезпечно - перед вживанням необхідно кип'ятіння. Продовжити термін придатності сирої води без кип'ятіння до 3 днів можна, якщо зберігати її в холодильнику.

4. Правільнохранітефільтрвовремяпереривоввработе.

Не допускайте висихання картриджа, не залишайте його під прямим сонячним світлом. Якщо планується перерву в роботі - викрутити касету з фільтра, помістіть в пакет і зберігайте в холодильнику.
У разі тривалого невикористання - перші 2 порції відфільтрованої води коштує злити.


Чек-лист: як вибрати фільтр глечик для води

Конструкційно все глечики практично однакові. Різниця в ціні обумовлюється дизайном, обсягом, а також ціновою політикою бренду. Наприклад, якщо ви вирішили вибрати фільтр вітчизняного виробництва - він буде мати ціну нижче, ніж продукт зарубіжного зразка. Але реалізація механізму і їх дії в цілому будуть схожі. Більше важлива якість очисних модулів.


Перед тим, як вибрати фільтр глечик для очищення води, визначте потреби в обсязі фільтрованої води. Для сім'ї з двох чоловік буде достатньо моделі об'ємом 2-2,5 літра. Для великих сімей ринок пропонує більш місткі екземпляри, з об'ємом до 5 літрів.


Також зверніть увагу на такі характеристики:
● Дизайн і форму вибирайте керуючись своїм смаком. Круглі глечики більш стійкі в умовах активного використання, а глечик овальної і прямокутної форми легше розмістити в холодильнику.
● Краще вибрати глечик з товстими стінками - він менш крихкий. Самий популярні - пластикові глечики, хоча в продажу можна знайти моделі зі скла (Dafi, Brita).
● Якщо можливо віддавайте перевагу моделям з вбудованим лічильником дати заміни. Так ви не пропустите час, коли картридж прийде в непридатність.
● Зверніть увагу на ціну і доступність у продажу змінних касет, перш ніж вибрати фільтра певної моделі. Не всі змінні картриджі вважаються універсальними.


Воду з глеків фільтрів не рекомендується пити дітям у віці до 4-х років. Якщо ваші дітки молодше - для них все одно потрібно буде купувати дитячу бутильовану воду, або застосовувати фільтр тонкого очищення.

Де вибрати і купити фільтр глечик?

Якщо ви вирішили забезпечити себе чистою водою і купити фільтр глечик - рекомендуємо здійснювати покупку в надійних точках продажу. Так ви будете впевнені, що вибрали оригінальний товар, який безпечний для здоров'я.

В асортименті інтернет-магазину фільтрів Ecohata ви знайдете глечики брендів Brita, Dafi, Ecosoft, Аквафор, Бар'єр, Гейзер, Наша Вода. У каталозі представлені по кілька моделей від кожного виробника. Ціна варіюється від 125 грн до 970 грн.


Якщо у вас виникли питання - звертайтеся до наших консультантів і отримаєте потрібну інформацію про фільтри глечиках для води: як вибрати відповідну модель, як нею користуватися і обслуговувати. Допоможемо підібрати кращий для вас варіант!

( 2 )
Рекомендовані товари
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину
За тарифами перевізника
За тарифами перевізника
За тарифами перевізника
За тарифами перевізника
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні