Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00

Як вибрати фільтр глечик?

Категорії
Зміст
  1. Переваги
  2. Недоліки
  3. Конструкція і схема роботи
  4. Укомплектовуємо фільтр глечик: як вибрати картридж?
  5. Рекомендації по вибору картриджів
  6. Правила експлуатації фільтра глечика
  7. Чек-лист: як вибрати фільтр глечик для води
  8. Де вибрати і купити фільтр глечик?

У продажу ви знайдете фільтри для води різної конструкції, виду, ступенів фільтрації. Але частіше покупці вибирають глечики. Вони недорогі, компактні, їх легко брати навіть в поїздку.

Щоб розібратися, як правильно вибрати фільтр глечик для води, потрібно оцінити всі варіанти, які пропонує ринок. Нижче ви знайдете повне керівництво: що з себе представляє конструкція, в чому плюси і мінуси такого методу очищення води, чим відрізняються картриджі. Після зможете оцінити який глечик фільтр краще.

Переваги

● Мінімальна вартість. Помітно низька ціна на цей вид конструкції, в порівнянні з системами інших типів.
● Просте використання. Справитися з процесом зможе навіть дитина. Заміну змінної касети можна провести самостійно - просто викрутивши старий і встановивши новий модуль.
● Мобільність. Завдяки конструкції пристрою, використовувати його можна де завгодно - прилад не потребує підключення до водопроводу. Ви можете брати його з собою в поїздку, на дачу, на відпочинок. Пластикові моделі важать небагато - в межах 1 кг. А глечики овальної форми займають місця в багажі, як дві 2-літрові пляшки.
● Щодо хороша очищення. Так, такі прилади не вважаються лідерами по очищенню, але якщо врахувати компактні розміри - їх ефективність досить висока.
● Видимість змінних картриджів. Знайти нову касету на заміну просто - подивіться в найближчому супермаркеті.
● Різноманітність дизайнів. На відміну від фільтрів під мийку, глечики зазвичай стоять на видному місці. Тому виробники пропонують величезний асортимент квітів і форм. Ви легко можете вибрати фільтр глечик, який буде вдало виглядати на вашій кухні.

Недоліки

● Низька продуктивність. Кількість очищеної води обмежується резервуаром. Воронка для набору зазвичай розрахована на 1-1,8 л.
● Повільна робота. На відміну від проточних систем, фільтрація води відбувається з затримкою. Щоб очистити 1 літр, доведеться почекати 1-5 хвилин.
● Часта заміна картриджів. Одна касета забруднюється швидше, ніж кілька ступенів очищення, як в проточних системах, і тому вимагає регулярного оновлення. Від своєчасної її заміни залежить чистота і безпека питної води.
● Відносна крихкість. Корпус роблять з тонкого пластику, щоб зберегти легкий вага конструкції. При неправильному поводженні, ємність може дати тріщину або взагалі розбитися.

Враження про глечика системі фільтрації, в цілому, позитивний, незважаючи на деякі мінуси. Якщо у вас невелика сім'я - пристрій стане вигідним придбанням. За невелику вартість ви отримаєте досить ефективний прилад, але з не дуже високою продуктивність.

Для великої родини такий тип фільтра може стати невигідною покупкою, незважаючи на їх низьку вартість. При великих обсягах пропускається рідини очисні змінні модулі доведеться міняти частіше, а значить витрати зростуть. В такому випадку вигідніше вибрати фільтр проточного типу.

Конструкція і схема роботи