Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00

Фільтри на вхід в будинок, квартиру

Фільтр для проточної води в квартиру - призначення, різновиди та критерії вибору

Вода подається в квартиру відповідно до встановлених стандартів. Так, вона проходить певну фільтрацію, в ході якої вода очищається від великих механічних частинок. Але, з метою знезараження піддається обробці хлором. Капітальна очищення не є основним завданням станції міського водопостачання. Тож не дивно, що рідина, яка надходить в наші будинки, має специфічні присмак і запах. Відмовитися від державних норм очищення води не вийде, але усунути залишки хлору, надлишки солей, мікрочастинки грунту, в домашнім умовах цілком можливо.

Практичним рішенням в цій ситуації буде встановити фільтр для проточної води в квартирі. Пристрій швидко і якісно очищає рідина для її подальшого застосування для побутових потреб.

Аргументи, чому варто купити фільтр для водопровідної води

Читать далее...

Фільтр для проточної води в квартиру і приватний будинок вибирають за ряд переваг:

 • Очищає від механічних домішок: крупинок піску, мулу, вапна, глини, іржі.

 • Усуває неприємний запах води, викликаний залишками хлору, бактеріями, патогенними грибами і іншими органічними домішками.

 • Знезалізнення води. Рідина з високим відсотковим вмістом заліза набуває рудуватий відтінок, різкий металевий присмак і неприємний запах. Якщо вода занадто насичена залізом, комплектуючі швидше піддаються іржі і швидко приходять в непридатність.

 • Стерилізація води при наявності ультрафіолетового модуля.

 • Після установки фільтра на воду в квартиру на вхід до трубопроводу якість води суттєво покращитися. Ви зможете використовувати її для приготування їжі. Наявність допоміжних елементів фільтрації допоможе продовжити термін служби побутової техніки.

Фільтри для очищення води: для водопроводу важливі інші критерії вибору

Всі існуючі очисні пристрої води умовно можна розділити на два різновиди:

 1. Грязьовики - фільтри призначені для отримання технічної (побутовий) води, тобто грубого очищення;

 2. Фільтри, так званої, тонкої очистки для отримання практично стерильною води.

Фільтри з першої категорії встановлюються на будь-яку ділянку водопровідної мережі - горизонтально чи вертикально. Має просту конструкцію, всередині якої розташована металева сітка. Сітка виконує роль сита. Розміри її осередків дозволяють утримувати фракції розміром до 500 мікрон - це пісок, корозійні частки труб.

Перевага фільтра для грубої очистки води - доступна ціна. Недолік - воду після очищення таким фільтром можна використовувати виключно для ведення домашнього господарства, але ніяк не в їжу. З іншого боку - це ідеальний фільтр для проточної води для будинку.

Фільтр тонкого очищення води виглядає, як звичайний одноступінчатий фільтр - всередині пластикової колби встановлено картридж. Сітка з поліпропіленової нитки або пористого поліпропілену не пропускає частинки розміром до 130 мікрон, що відповідає стандартам якості питної води.

Дані фільтри виробляються різних розмірів - продуктивність і тривалість терміну експлуатації змінного елементу залежить від величини конструкції.

Сучасна модель - фільтр зі зворотним промиванням. Він очищає воду до якості питної. Про те, що фільтруючий елемент потрібно замінити, сигналізує манометр тиску. Забрудненість фільтра можна визначити і візуально - напір води в крані значно знизиться.

Рада з вибору фільтра для проточної води в квартиру

Визначтеся, яким повинен бути кінцевий результат очищення води.

Грязьовика буде досить для отримання попередньо очищеної води. Підійде для установки на підприємстві, в багатоповерховому і приватному будинку. При використанні грязевика для очищення колодязної або води зі свердловини, на виході вона буде питної.

Для отримання питної води в межах міста краще вибирати фільтра з картриджами і з можливістю комбінування декількох очищувачів в одному, наприклад, одночасно знизити рівень вмісту заліза і за допомогою активованого вугілля усунути неприємний запах.

 

Ціни на фільтри на вхід в будинок, квартиру

Фільтри на вхід в будинок, квартиру Price
Магістральний фільтр AquaKut DP 10 "3/4" 215 ₴
Магістральний фільтр-колба пом'якшувальний BIO+ systems SL25 LUX 420 ₴
Фільтр 2-х ступінчастого очищення Bio + systems L02 BB 20 " 2660 ₴
Фільтр 3-х ступінчастого очищення Bio + systems LS3 BB 20 " 5660 ₴
Cистема зворотного осмосу Aquafilter AIFIR2000 з манометром і іонізатором 5750 ₴
Установка зворотного осмосу Ecosoft RObust 1000 16864 ₴

 

Ціна, умови замовлення та доставки

В інтернет-магазині Ecohata ви зможете замовити сертифіковані системи очищення води - їх вартість варіюється виходячи з принципу роботи, типу, конструктивних особливостей, продуктивності, виробника. Покупцям доступний:

 • широкий асортимент фільтрів для очищення проточної води;

 • консультаційна підтримка;

 • оперативна доставка фільтрів для води в міста і населені пункти України;

 • кілька варіантів оплати замовлення: накладений платіж, переклад на карту банку, готівковий розрахунок;

 • гарантійне обслуговування.

Наявність складської програми дозволяє швидко обробляти заявки і підготувати замовлення до відправки.

Якщо у вас виникли додаткові питання, зв'яжіться з фахівцем інтернет-магазину Ecohata в телефонному режимі - менеджер детально роз'яснить всі питання, що цікавлять моменти.

Звертайтеся!