Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00

Фільтри для кухні

Щоб у вас вдома завжди була чиста вода для пиття і приготування здорової їжі, Ecohata допоможе підібрати фільтр для води на кухню. Невеликий пристрій вдало впишеться в інтер'єр або непомітно сховається під мийку і забезпечить водою, якість якої можна контролювати самостійно.

Водою, що пройшла ретельне очищення від органічних і хімічних домішок, можна насолоджуватися без побоювань за здоровий баланс організму навіть без кип'ятіння. Страви, приготовані з її допомогою, зберігають природний смак продуктів, їх сміливо можна назвати корисною їжею. Через низьку якість водопровідної води фільтр для кухні необхідний - залишається купити підходящий.

Фільтри для очищення води на кухню - види і їх особливості

Читать далее...
Сортувати по:
Фільтр
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік

Фільтруючі пристрої відрізняються габаритами, типами очищення води, пропускною спроможністю, кількістю ступенів фільтрації. У каталозі інтернет-магазину Ecohata зібрані всі варіанти моделей від перевірених виробників. Невеликий огляд допоможе купити фільтр для кухні, відповідний вашим потребам.

Фільтр-глечик

Габарити деяких настільних фільтрів для кухні адаптовані для розміщення на полиці дверцята холодильника. При необхідності глечик можна брати з собою в поїздки. Фільтрація води відбувається механічним способом: рідина з верхньої ємності переміщається в нижню через картридж з сорбентом.

Характеристики глечиків розраховані на потреби невеликої сім'ї:

 • обсяги резервуарів фільтрів-глечиків 1,5-4,2 літра;
 • продуктивність змінного картриджа 150-350 літрів;
 • заміна картриджа в міру вироблення ресурсу наповнювача через 1-3 місяці.

Фільтр-глечик - найекономніший і найпростіший варіант з усіх фільтрів води для кухні. Залежно від складу наповнювача відбувається очищення від хлору, солей жорсткості, домішок мулу, іржі, металевих з'єднань. Деякі касети додатково мінералізують, іонізують, насичують фтором, мають бактерицидні властивості.

Фільтри для кухні на мийку

Проточні фільтри для очищення води на кухні встановлюються на стільницю поруч з мийкою. Легко монтуються до змішувача за допомогою перехідників, які йдуть в комплекті. Очищена вода проходить через фільтруючі модулі і подається через окремий кран.

Загальні характеристики настільного глечика (варіюються в залежності від характеристик фільтруючого наповнювача):

 • 1-2 ступенів фільтрації (усувають хлор, феноли, нафтопродукти, метали);
 • приблизний ресурс вироблення близько 2000 л (заміна картриджа кожні 4-6 місяців);
 • пропускна здатність 1-2 літр / хвилину або 1440-3600 літрів / добу.

Спрощений варіант проточних фільтрів води для кухні - компактні насадки, які підключаються безпосередньо на кран змішувача з внутрішньої або зовнішньої різьбою. Перемикання в режим фільтрації відбувається за допомогою спеціального клапана.

Фільтри для кухні під мийку

Проточні фільтри для очищення води на кухню, які встановлюються під мийку, мають більш високі характеристики одержуваної на виході рідини. Кілька ступенів фільтрації забезпечує комплект з картриджів, кожен з яких призначений для відсіювання певних забруднень.

Повний цикл роботи фільтрів води для кухні включає:

 • механічну попередню очистку від великих домішок;
 • відсіювання дрібних осадових суспензій, шкідливих хімічних елементів, пестицидів, органічних мікро частинок;
 • пом'якшення за рахунок видалення твердих солей;
 • часткову демінералізацію;
 • поліпшення органолептичних властивостей;
 • знезараження.

У картриджах фільтрів води для кухні використовуються гранульований або пресований активоване вугілля, спінений поліпропілен, дрібноволокнистою іонообмінних смоли. Наповнювачі проходять попереднє знезараження сріблом для запобігання появи мікроорганізмів. Корпуси касет виготовляються з харчового пластику тривалого використання.

Габарити системи фільтрації вимагають невеликого простору з доступом до водопроводу. Чиста вода подається через окремий кран, який монтується на мийці. Як правило, всі необхідні перехідники, ключі для монтажу, інструкція додаються в установчому комплекті. Картриджі необхідно міняти в міру вироблення їх ресурсу - 1 раз в кілька місяців.

Фільтри води для кухні зі зворотним осмосом

Найефективніший прилад, основний елемент якого - мембрана зворотного осмосу. Технологія її роботи дозволяє отримати найчистішу воду за рахунок очищення від всіх хімічних і органічних забруднень розміром в долі мікрона, в тому числі від найдрібніших мікроорганізмів, вірусів і бактерій.

Встановлюється фільтри для очищення води на кухні під мийку з підключенням до водопроводу та зливом для скидання відпрацьованої рідини. Чиста вода подається через окремий кран з бака-накопичувача.

Система повної комплектації (не у всіх моделях) складається з декількох елементів:

 • префільтри;
 • мембрана зворотного осмосу;
 • Постфільтри;
 • мінералізатор;
 • іонізатор;
 • ультрафіолетовий знезаражувачі;
 • датчики забруднення змінних елементів.

Ресурс вироблення супутніх картриджів кілька місяців. Зворотньоосмотична мембрана служить довше - близько 2 років.

Який купити фільтр для води на кухню

В інтернет-магазині Ecohata представлені всі варіанти систем фільтрації, існуючих на ринку водоочищення України. Щоб купити фільтр для кухні, що підходить для вашої родини, попередньо потрібно врахувати:

 • необхідне середньодобова кількість чистої води;
 • ступінь чистоти на виході;
 • місце установки фільтра для води на кухні;
 • передбачуваний бюджет.

Ecohata надає можливість недорого купити якісні моделі, вартість яких коливається в широкому діапазоні:

Модель фільтра для кухні

Ціна

Настільний глечик

115-950 грн

Установка на мийку

339-2692 грн

Монтаж під мийку

449-5858 грн

Зворотний осмос

1199-20699 грн

До всіх моделей є змінні картриджі, комплектуючі для обслуговування систем.

На будь-які питання за характеристиками і монтажу готові відповісти наші фахівці. Якщо ви живете в місті, де є наше представництво, ви можете купити фільтр для кухні та одразу замовити його установку професійним майстром.

По Україні відправляємо покупку протягом 1-2 днів. Безкоштовно доставимо замовлення на суму понад 1500 грн. Оплата товарів - будь-яким зручним способом: переклад на карту, LiqPay, накладений платіж у відділенні НК або готівковий розрахунок, якщо забираєте в нашому роздрібному відділі.

Купуйте фільтр для води на кухню у Ecohata, а ми подбаємо, щоб ви залишилися задоволені покупкою!