Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00

Картриджі

Картриджі для фільтрів води - гарантія якості очищення

Побутовий фільтр - оптимальний спосіб отримання води, яку можна використовувати для приготування їжі і вживання в сирому вигляді. Щоб пристрій безперебійно функціонував, важливо своєчасно міняти картридж, який знаходиться в колбі.

Змінна касета очищає питну рідину від конкретного виду забруднень і має певний робочий ресурс. Якщо ви вирішили купити картридж для фільтра води, то можете зіткнутися з проблемою вибору. Їх існує кілька видів. Вони відрізняються між собою за складом, формою, розміром і функціональному призначенню.

Різновиди картриджів для фільтрів води

Читать далее...
 • Механічний змінний елемент.

Його головне завдання - очищення від піску, іржі та інших забруднень. Класифікуються за розміром видаляються часток: від 1 до 50 мікрометрів. Вони виготовляють з поліпропілену різної щільності. Цей матеріал характеризується хімічною інертністю - не впливає на смак і запах питної рідини.

 • Умягчітельние змінні модулі.

Основу вироби виготовляють з іонообмінної смоли - катионита. Цей матеріал поглинає іони кальцію і магнію, які містяться в солях жорсткості. Останні замінюються іонами натрію. Жорсткість при цьому усувається.

 • Знезалізнюють картриджі.

В якості основи при виробництві таких касет використовуються іонообмінні смоли - анионит і катионит. Принцип його роботи схожий з умягчітельним. Смола поглинає іони Fe. Останні окислюються і перетворюються в нерозчинну форму. Таке залізо потім можна відфільтрувати механічним способом.

 • Вугільні фільтроелементи.

Встановлюються, якщо необхідно очистити воду від хлорних з'єднань, токсичних та органічних речовин, пестицидів, нафтопродуктів, нітритів. В якості основи для змінного модуля використовується спресований (брикетований) або гранульований активоване вугілля з шкаралупи кокосових горіхів (натурального, екологічно чистого матеріалу). Картриджі характеризуються розвиненою структурою пір і здатні поглинати шкідливі хімічні сполуки з розміром частинок 0,5-10 мікрон. Щоб підвищити бактерицидний ефект, додатково додають срібло.

 • Комбіновані картриджі для фільтрів води.

У їх конструкції передбачена установка декількох очисних елементів, що відповідають за видалення з рідини механічних домішок, хімічних сполук, а також придушення патогенних мікроорганізмів.

Спеціальні картриджі для фільтрів очищення води

 • Вугільний фільтр поста. Його основне завдання - усунення залишків хлорних з'єднань і неприємного запаху. Вугільний фільтр поста робить питну рідину смачнішою.
 • Коректори pH. Кислотно-лужний баланс води дорівнює 7. Якщо показник буде нижче 7, то застосовують подщелачивают картридж, якщо вище - подкисляемой. В якості основи для виробництва подібним змінних касет застосовують глинозем, цеоліт або інші природні компоненти.
 • Мембрана. Забезпечує мікрофільтрацію. Розміри пір матеріалу, з якого виготовлена мембрана, дозволяють очищати воду від різних наночастинок, включаючи віруси, бактерії, грибки та інші патогенні мікроорганізми. На виході ви отримуєте на 99% чисту воду.
 • Структурізатор. Його основне завдання - зміна «пам'яті» питної рідини і поділ її на дрібні наночастинки. Така вода краще засвоюється організмом. Вживання цієї рідини благотворно позначається на здоров'я людини - поліпшується кровотік, активізуються обмінні процеси.
 • Мінералізатор. Покликаний збагачувати воду цінними мінеральними речовинами: магнієм, залізом, кальцієм, фтором, сульфатами, натрієм, калієм і ін.
 • Нерозбірна модель. Конструкція є повністю герметичним.
 • Розбірна модель. У конструкції передбачена установка кришки. У спеціальний отвір засипається наповнювач.
 • Вставляються в корпус фільтра.
 • Швидкознімна касета. Ця модель виступає в якості і змінного елементу, і корпусу фільтруючого пристрою.
 • Касети, що підключаються в лінію за допомогою окремих трубок. Такі картриджі застосовуються в конструкції багатоступеневих очисних систем. До цього типу зараховують мінералізатори, коректори pH, структуризатори.

Класифікація картриджів за конструктивними особливостями

Класифікація картриджів також здійснюється по типорозміру. Виділяють такі типи змінних картриджів для фільтрів води:

 • 10-дюймові вузькі з діаметром 2,5;
 • 10-дюймові широкі з діаметром 4,5;
 • 10-дюймові спеціальні з діаметром 2-2,5 (мінералізатори, коректори pH, структуризатори);
 • 20-дюймові вузькі з діаметром 2,5;
 • 20-дюймові широкі з діаметром 4,5.

5 моментів, які потрібно врахувати, перш ніж замовити картридж для фільтру води

Критерії вибору:

 1. Призначення. Враховуйте, де використовується картридж: в глечику, системі зворотного осмосу і т. Д.
 2. Тип колби фільтруючого пристрою. Залежно від цієї характеристики підбирається тип конструкції змінного елементу.
 3. Склад. Ця особливість визначає функції картриджа: усунення механічних забруднень, хімічних сполук, знезалізнення, пом'якшення, корекція pH, збагачення мінеральними речовинами, вугільна сорбционная очищення або мембранна ультрафільтрація.
 4. Розмір: довгий або короткий, вузький або широкий (враховується висота і діаметр змінного модуля).
 5. Бренд. Вибирайте картриджі того ж бренду, що фільтр для води. В якості альтернативи можна зупинити свій вибір на універсальних моделях. Наприклад, змінні елементи ТМ Бриз і Екософт підходять до будь-яких фільтрів стандартних розмірів.

Ціна, умови замовлення та доставки

На сайті Ecohata ви можете замовити сертифіковані картриджі для фільтрів води - ціна їх варіюється в залежності від конструктивних особливостей, типорозміру, матеріалу основи, виробника. В асортименті також є набори картриджів, які буде вигідно замовити. Також звертайте увагу на акційні пропозиції - це дозволить заощадити на покупці.

Інтернет-магазин Ecohata пропонує покупцям:

 • широкий асортимент якісного товару;
 • консультаційну підтримку;
 • оперативну доставку замовлення по містах України.

Наявність складської програми дозволяє швидко обробляти заявки і готувати замовлення до відправки.

При виникненні додаткових питань, зв'яжіться з менеджером інтернет-магазину Ecohata - фахівець надасть допомогу при вирішенні будь-яких робочих питань. Звертайтеся!