Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00

Фільтри від накипу

Фільтри від накипу призначені, щоб уберігати побутову техніку, продовжити термін її використання, підвищити ефективність роботи. Приватні поломки або передчасний вихід з ладу водонагрівальних ТЕНів - наслідок відкладень на них жорстких солей. З утворенням накипу зменшується теплопровідність, як наслідок, сповільнюється нагрівання, збільшується витрата електроенергії.

Якість водопровідної води впливає не тільки на нагрівальні елементи. Шкідливі домішки здатні прискорювати процеси корозії в металевих, пластикових і гумових деталях. Великі частинки засмічують з'єднувальні елементи і порушують роботу клапанів. Тому купити фільтр від накипу - кращий спосіб, щоб убезпечити побутові прилади і скоротити витрати на ремонт.

Для чого потрібні фільтри для очищення води від накипу

Читать далее...
Сортувати по:
Фільтр
Заказ в 1 клік

Компактні пристрої монтуються на вході водопроводу до побутового приладу. Фільтри від накипу призначені для отримання тільки технічної рідини. Хоча вона не містить шкідливих компонентів, її не можна використовувати для пиття і приготування їжі.

Купити фільтр від накипу варто, щоб захистити різну побутову техніку з нагрівальними елементами. Призначення вказується виробником:

  • пральні машини;
  • посудомиючі машини;
  • електричні бойлери;
  • водяні котли;
  • опалювальні системи;
  • газові колонки.

Крім функцій захисту техніки, очищена «м'яка» вода має додаткові корисні властивості - збільшує піноутворення, дозволяє економити на миючих засобах і засобах для споліскування пральних машин і посудомийок.

Фільтри від накипу - типи очищення води

Виробники використовують кілька технологій захисту. У фільтруючих приладах вони застосовуються окремо або поетапно комбінуються.

  1. Механічне очищення. Фільтрація води відбувається через дрібнопористі матеріали з діаметром отворів до декількох мікрон. Частинки жорстких солей відсіваються без хімічного впливу.
  2. Пом'якшення поліфосфатами. Наповнювач з поліфосфатних кристалів збагачує воду поліфосфатом натрію, який запобігає утворенню карбонатних і силікатних відкладень на нагрівальних поверхнях.
  3. Іонний обмін. Іонообмінні смоли заміщають іони магнію і кальцію, які утворюють відкладення, на інші іони - іони натрію.
  4. Магнітні. Створюють магнітне поле, яке впливає на іони жорстких солей, «розбивають» структуру небажаних з'єднань, перетворюючи їх нешкідливу форму.

Монтаж і обслуговування фільтрів для очищення води від накипу

Встановлюються на водопровідних трубах до перехідника до побутової техніки. Стандартний діаметр з'єднання - ½ або ¾ дюйма. Мають невеликі габарити. У комплекті йдуть необхідні кріплення, інструкція по монтажу та експлуатації.

Змінні картриджі замінюються по мірі вироблення ресурсу - один раз в 3-12 місяців. Фільтри з поліфосфатами зазвичай мають прозорий корпус, щоб вироблення поліфосфатного засипки можна було визначити візуально. Загальний ресурс залежить від типу очищення, складу фільтруючого речовини і вказується виробником в літрах - до 42000 л. На фільтрах для води від накипу тільки для пральних машин може бути зазначено кількість прань.

Купити фільтр від накипу в інтернет-магазині Ecohata - швидко і недорого

У каталозі представлені моделі, призначені для побутової техніки і обслуговування опалювальних систем, від кращих профільних виробників. Діапазон вартості від 78 до 850 грн. У таблиці наведено ціни на затребувані моделі:

Модель фільтра для води від накипу

вартість

Екофільтр без фосфатів для пральних машин «Звід Стирова»

88 грн

Ecosoft SCALEX-100 для пральних і посудомийних машин

149 грн

Ecosoft SCALEX-200 для бойлерів і котлів

439 грн

Магістральний Гейзер 1ПФД (пральні, посудомийні машини, водонагрівачі)

670 грн

Вибирайте фільтр від накипу, оформляйте замовлення і оплачуйте будь-яким підходящим способом - ми швидко відправимо в будь-яку точку України. Якщо є можливість забрати товар в нашому роздрібному відділі - платите готівкою і економте на оплату за доставку.

Якщо з'явилися питання, звертайтеся за консультацією! Фахівці допоможуть вибрати відповідну модель, пояснять особливості роботи і установки. Всі необхідні комплектуючі та змінні картриджі для різноманітних моделей ви завжди знайдете в інтернет-магазині Ecohata.

Фільтри для очищення води від накипу захистять вашу техніку від поломок і заощадять на ремонтах!