Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00

Керамічні обігрівачі

Товари не знайдені

Як вибрати керамічні обігрівачі
Іонізатори, кондиціонери, зволожувачі повітря, конвектори - кліматична техніка створює особливий мікроклімат в приміщенні, дозволяючи не залежати від погодних умов. Ледь теплі батареї центрального опалення давно стали звичним явищем в міських квартирах. Багато споживачів вирішують проблему низької якості обігріву придбанням додаткових опалювальних приладів. Сьогодні все більшої популярності набувають керамічні обігрівачі. Вони відрізняються низькою витратою електроенергії, опалюють велику площу і не сушать повітря в приміщенні. З огляду на максимальну безпеку в застосуванні, купити керамічний обігрівач можна і для дитячої кімнати. А ефектний дизайн перетворює електроприлад в прикраса інтер'єру.

Принцип дії
За способом подачі тепла керамічні обігрівачі поділяються на дві групи:

Інфрачервоні - нагрівають предмети в приміщенні за допомогою інфрачервоного випромінювання;
Конвекторні - працюють за принципом примусової конвекції (циркуляції), тобто повітря нагрівається, проходячи через нагрівальний елемент, і поширюється по приміщенню.
Конвекторний тип набув найбільшого поширення. Нагрівальний елемент складається з окремих керамічних частин, які об'єднуються в плиту, тому інша назва таких приладів - керамічні панелі опалення. Всередині конструкції розташовуються вентилятори, які змушують повітря циркулювати. Інфрачервоний обігрівач оснащений нагрівальної трубкою з кераміки, всередині якої знаходиться нікель-хромована спіраль.

види приладів
По конструкції керамічні обігрівачі, представлені на ринку Києва та інших міст країни, бувають трьох видів:

Настінні - зовні нагадують блок кондиціонера тільки невеликої товщини. Оскільки тепле повітря поширюється вгору, їх не рекомендується встановлювати під стелею.
Підлогові - встановлюються на підлозі кімнати, оснащуються контролерами, які відключають прилад, якщо він перекинеться.
Настільні - найбільш компактні моделі, розраховані на невеликі приміщення.
розрахунок потужності
При виборі електрообігрівача керуються потужністю пристрою і площею, на обігрів якій воно розраховане. Для приміщень, де встановлені батареї централізованого опалення, потужність розраховують за такою формулою: обсяг (площа кімнати, помножену на висоту стелі) ділять на число 30. Якщо ж обігрівач буде єдиним джерелом тепла, застосовують більш складну формулу - враховується коефіцієнт теплоізоляції матеріалу, з якого зроблені стіни будинку.

переваги
Незважаючи на те, що керамічні обігрівачі відрізняються порівняно високою ціною, вартість з лишком перекривається достоїнствами цих приладів:

при подібній потужності з масляним радіатором опалюють приміщення більшої площі і при цьому споживають на третину менше електроенергії;
не спалюють кисень, тому повітря в приміщенні, де встановлений електронагрівач, що не висушується;
настінні і підлогові апарати оснащуються термостатом, який управляється з пульта управління;
оснащені захистом від перегріву;
працюють абсолютно безшумно;
привертають ефектним зовнішнім виглядом. У каталогах виробників зустрічаються керамічні панелі, прикрашені малюнками, оформлені у вигляді каміна, стилізовані під мармур, граніт, дерево.