Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00

Фільтр Гейзер

Фільтри для води Гейзер - висока якість очищення

Компанія Гейзер - міжнародний виробник і розробник водоочисних систем в промислових масштабах. В асортименті виробника більше сотні найменувань фільтрів для очищення води Гейзер: від побутових приладів для населення до систем водоочистки промислового призначення.

Корпорація працює на ринку десятки років, має більше 30 запатентованих унікальних технологій завдяки власним науково-дослідним лабораторіям. Близько 22 млн осіб використовують питну воду, очищену приладами компанії в усьому світі.

Фільтри для води Гейзер продаються більш, ніж в 20 країнах. В Україні можливість купити їх продукцію надає інтернет магазин Ecohata.

Фільтри для питної води Гейзер - від настільних глечиків до стаціонарних систем

Читать далее...
Сортувати по:
Фільтр
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік

Асортимент виробника для побутового споживача різноманітний. Який купити фільтр для води Гейзер залежить від потреб.

 1. Фільтри-глечики. Невеликі настільні ємності з замінними картриджами, які легко переміщати. Від їх габаритів залежить обсяг очищеної води - 1,5-2,0 літра. Це найпростіший і недорогий домашній або офісний фільтр для води Гейзер.
 2. Магістральні фільтри. Компактні модулі монтуються на водопровідні труби. Утримують зайві домішки, захищають сантехніку, пральні, посудомийні машини, баки, змішувачі. Розрізняються за призначенням: для холодної або гарячої води, для запобігання накипу на тенах.
 3. Стаціонарні системи комплексного очищення. Встановлюються під мийку. Призначені для отримання питної води високого ступеня чистоти. Комбінації замінних картриджів, в тому числі мембрана зворотнього осмосу, допомагають домогтися максимальної якості очищення води.

Змінні картриджі для кожного приладу виготовляють з використанням унікальних технологій.

Переважні відзнаки фільтрів для води Гейзер

Крім удосконалення поширених методів водоочищення (сорбционная, мембранна, окислювальна, механічна), лабораторії самостійно розробляють і патентують нові методології.

Фільтрація від зважених часток, брудних нерозчинних домішок відбувається механічним способом. Але універсальна технологія вдосконалена за рахунок звуження пор, пропускають молекули, до діаметра від 0,5 до 200 мкм.

Унікальний винахід компанії Гейзер - фільтруючий матеріал Арагон. Об'єднує в комплекс три методики фільтрації - іонообмінну, механічну, сорбционну. Полімер на основі резорцину усуває всі наявні домішки у водопровідній воді: від важких металів до найдрібніших бактерій. Додатково електрокінетичний вплив руйнує оболонки вірусів, викликає їх загибель. Такий фільтр для води Гейзер дозволяє отримувати знезаражену рідину без кип'ятіння.

Інша запатентована розробка - «Акваконтроль». Додатковий елемент в корпусі картриджа розподіляє потоки рідини для максимального використання всіх фільтруючих шарів. Тому якість очищення води буде питною.

Технології очищення води компанії Гейзер

 • Фільтрація активованим вугіллям. Універсальна попередня і фінішна очистка на основі сорбційних і каталітичних властивостей. Вугільні гранули екологічно чисті, їх виробляють із спеціальної деревини, волоконістой шкаралупи кокосових горіхів.
 • Активне срібло. Забезпечує бактеріостатичний ефект, при цьому, не потрапляючи з картриджів в очищену питну воду.
 • Каталон. Іонообмінних волокнистий сорбент видаляє обидва види хімічних забруднень. Не пропускає аніони, в тому числі колоїдне залізо, хлорорганічні сполуки, органічні домішки і катіони: свинець, мідь, кадмій.
 • Мінералізація. «Розумна» технологія дозовано насичує корисними мінералами до оптимального рівня. Придбати мінералізатор рекомендують при нестачі кальцію, магнію, йоду або фтору.
 • Електросорб. Безпечна технологія знищення вірусів без впливу хімічних речовин. Електроадсорбація по ефективності аналогічна мембранної мікрофільтрації та ультрафіолетового випромінювання.
 • Квазіпом'якшення. Перетворення жорстких солей, що утворюють накип на посуді і шкідливих для людського організму, в арагонитовой форму, нешкідливу для здоров'я.

Аргументи на користь вибору фільтрів для води ТМ Гейзер

 1. Нешкідливий харчовий пластик.
 2. Новітні фільтруючі технології.
 3. Якість води, очищеної фільтрами «Гейзер», підтверджено лабораторіями профільних вітчизняних та зарубіжних установ.
 4. Гарантійний термін на продукцію 5 років.
 5. Всі деталі легко піддаються ремонту і заміни.

Ціна, умови замовлення та доставки

В каталозі Ecohata представлені фільтри для води Гейзер за ціною нижче, ніж на сайті виробника.

Фільтри-глечики 

от 155 грн

Проточні одноступінчасті системи 

от 795 грн

Проточні триступінчаті фільтри 

от 1420 грн

Системи зворотного осмосу 

от 3960 грн

Картриджі для всіх систем

от 35 грн

 

На вартість фільтра також впливають:

 • технологія очищення води;
 • кількість ступенів очищення;
 • наявність додаткових елементів.

Щоб замовити необхідну систему і тип сорбенту, обов'язково варто врахувати:

 • характеристики рідини, яку потрібно очистити - водопровід або автономне джерело; 
 • обсяг літрів на виході;
 • бажану ступінь чистоти.

Співробітники інтернет-магазина Ecohata готові надати компетентну консультацію, щоб ви змогли вибрати оптимальний варіант. При покупці системи фільтрації порадять комплект змінних касет для більшої економії.

Також ви завжди можете розраховувати на гарантійне пост обслуговування, консультації по установці і заміні змінних касет.

Оплатити фільтр для води Гейзер можна будь-яким зручним способом: в момент покупки через банківський переказ на карту, за допомогою сервісу LiqPay або при отриманні товару в одному з відділень Нової пошти або Укрпошти вашого міста.

Обирайте високотехнологічну продукцію Гейзер і замовляйте доставку в будь-яку точку України. Товари відправляються протягом 1-3 днів.