Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00

Фільтр для води Ecosoft

Ecosoft - фільтри з високою якістю очищення води визнані в світі

Виробник Екософт почав виробництво фільтрів для води в 1991 року. За цей час компанія виросла з невеликого українського підприємства до одного з найбільших лідерів на ринку водоочисних систем в країнах СНД і Європи.

В асортименті десятки найменувань фільтрів Ecosoft: починаючи від невеликих побутових глечиків, закінчуючи фільтруючими комплексами для підприємств енергетики та хімічної промисловості. Продукція експортується в більш ніж 60 країн світу, має сертифікати якості і документальне підтвердження від європейських експертів EAC, NSF і TÜV SÜD про відповідність міжнародним стандартам.

Що відрізняє фільтри для очищення води Екософт від інших ТМ?

Читать далее...
Сортувати по:
Фільтр
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік

Українська компанія розробляє свої водоочисні продукти під потреби кінцевого споживача. Кожен фільтр виготовлений з урахуванням того, де він буде використовуватися:

 • господарсько-побутове очищення на вході в будинок або квартиру;
 • водопідготовка для парових котлів;
 • доочищення водопровідної води для отримання чистої питної води;
 • обробка води з автономних свердловин до гігієнічних норм;
 • підготовка для використання в закладах громадського харчування.

У великих масштабах Ecosoft працює з аграрними підприємствами з підготовки води для зрошення, реалізує проекти на тваринницьких фермах і птахофабриках.

Але головна увага - на побутових приладах для отримання чистої питної води.

Пропозиції від Екософт - практичні фільтри для води

Для домашнього використання компанія пропонує різноманітні варіанти в залежності від потреб клієнтів: отримання чистої питної води, зниження жорсткості до гігієнічних норм або захист побутової техніки.

Тип фильтра Ecosoft

Призначення

Фільтр-глечик

Призначений для отримання невеликого обсягу води. Відрізняється простотою використання, зручними габаритами, мобільністю і невисокою вартістю. Змінні картриджі мають невеликий ресурс вироблення, вимагають заміни кожні 1-3 місяці.

Проточні

Встановлюються на вході водопроводу в приміщення або безпосередньо перед змішувачем. Крім утримання великих домішок, очищають до найдрібніших частинок в залежності від обраного сорбенту.

Змягчувачі для захисту сантехніки і побутових приладів з водонагрівальними елементами

Очищають від домішок, які викликають утворення накипу, відкладення на поверхні тенів. Призначені для збільшення швидкості нагрівання, продовження терміну служби баків, посудомийних, пральних машин.

Стаціонарні системи

Комплекси з декількох фільтруючих елементів встановлюються під мийку. Кожен картридж виконує свою функцію очищення - попередня, фільтруюча, подальша. Додатково встановлюються мінералізатори і ультрафіолетові знезаражувачі.

Зворотний осмос

Стаціонарна система з декількома способами очищення. Зворотньоосмотична мембрана додатково очищає воду від бактерій і вірусів.

Магістральні та фільтри для басейнів

Виконують першу ступінь очищення. Дискові (сітчасті) фільтри відрізняються невисокою ціною, не вимагають заміни фільтруючих елементів.

 

До кожного типу фільтра компанія випускає змінні касети, які відрізняються сорбентом і ресурсом вироблення від 1 до декількох місяців.

Технології Екософт у виробництві фільтрів для води

 1. Іонообмінні. Іонний обмін використовується для пом'якшення (або катионирования) рідини. Для усунення забруднень використовуються природні іоніти: цеоліти - глинисті мінерали з силікатної структурою, і штучні полімери.
 2. Сорбційні. Активоване вугілля, виготовлений з екологічного сировини, перетворений в гранульовану форму для збільшення сорбційної поверхні. Гранули вугілля ефективні для поліпшення органолептичних властивостей води.
 3. Обратноосмотичні мембрани. Високотехнологічний процес видалення з рідини дрібні частинки діаметром менше 0,001 мікрон. Очищена вода на виході проходить контроль на відповідність галузевим і гігієнічним стандартам.

У виробництві використовується оновлене обладнання від американських і європейських виробників. Закупівлі комплектуючих і матеріалів відбуваються безпосередньо у сертифікованих партнерів з країн США і ЄС.

 

Ціни на фільтри Ecosoft

Фільтри Ecosoft Price
Фільтр від накипу Ecosoft SCALEX-100 для пральних і посудомийних машин 189 ₴
Фільтр від накипу Ecosoft SCALEX-200 для бойлерів і котлів 439 ₴
Фільтр механічного очищення високого тиску Ecosoft 1/2" 649 ₴
Фільтр під мийку Ecosoft Standard 1450 ₴
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Standard 5-50P з помпою 5790 ₴
Фільтр зворотного осмосу з мінералізатором Ecosoft P'URE 7899 ₴

 

Який купити фільтр Ecosoft?

Щоб вибрати фільтруючий прилад, необхідно відповісти на питання:

 • який ступінь очищення необхідна;
 • який обсяг потрібно;
 • який хімічний склад води в вашому регіоні.

Якщо виникли складнощі, зверніться за допомогою до консультантів інтернет магазину Ecohata. У каталозі зібрані різні моделі фільтрів Ecosoft, серед яких вам допоможуть підібрати той, який недорого забезпечить вас чистою водою належної якості. На сайті також є змінні картриджі Екософт. Чим вони відрізняються і як їх замінити - запитуйте під час замовлення.

Зручний сервіс в інтернет-магазині Ecohata розрахований, щоб клієнт міг швидко вибрати необхідний фільтр, оплатити його звичним способом і замовити швидку доставку по містах України.