Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00

Фільтр для води Бриз

Фільтри для води Бриз - гарантія і якість продукції

Вода з міського трубопроводу не володіє належною якістю, щоб вживати її без додаткової обробки. Всі вживані для цієї мети методи - відстоювання, кип'ятіння, механічне очищення - малоефективні. Практичним рішенням буде купити фільтр для води Бриз.

На вибір український виробник пропонує фільтри різного призначення, розміру і зручності у використанні. В асортименті компанії Бриз також є картриджі для очищення води. Змінні касети Бриз відрізняються своєю універсальністю, вони підходять до фільтрів і інших ТМ.

Вперше компанія представила свою продукцію на ринку України в 1998 році. Вже більше, ніж за 20 років виробництва і продажу фільтрів для води, ТМ Бриз була неодноразово відзначена знаками «Вибір України» і «Лідер галузі».

5 причин, чому варто замовити фільтр для очищення води Бриз

 

Читать далее...
Сортувати по:
Фільтр
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
 • посилений корпус.

У конструкції передбачено наявність додаткових ребер жорсткості. Завдяки цій особливості, споживач може бути впевненим на всі 100% в міцності і надійності пристрою. Корпус не пошкодиться від ймовірних механічних ударів, високого тиску води, впливів механічного характеру, наприклад, піску і дрібного каміння, які можуть бути у воді.

 • нешкідливий пластик.

Для виготовлення елементів фільтра для води Бриз застосовуються харчові полімери, в складі яких відсутній бісфенол, який часто міститься в пластику для виробництва китайських реплік. Шкода бісфенолу для здоров'я людини науково доведена. Ця речовина відноситься до ендокринних руйнівників - компонентів, що негативно впливають на функціональність щитовидки.

 • Універсальні комплектуючі.
 • Висока якість очищеної питної води для всієї родини.
 • Гарантія, обслуговування і безперервна підтримка.

Фільтри для очищення питної води Бриз

 • Фільтри-глечики. Їх вартість найнижча. Вони відрізняються компактними параметрами і практичністю у використанні. Зручність перевозити з собою, ставити в холодильник. Підійдуть для невеликої сім'ї. Касета в глечик підбирається відповідно до особливостей забруднень води у вашому будинку.
 • Проточні настільні фільтри. Пристрій ,за допомогою спеціальної насадки-дивертора, підключається до водопроводу, монтується на мийці. Змінні картриджі одноступінчатої системи очищають воду від органічних сполук, механічних забруднень, важких металів.
 • Вбудовані фільтри під мийку. Триступінчаті системи очищають воду від механічних забруднень, сполук хлору, іонів важких металів, а також пом'якшують воду. Зручні у використанні. Окремий кран встановлюється на мийці або стільниці.

 • Фільтри для води системи зворотний осмос. Очищає воду до питної якості на 99% . Основа системи - мембрана, яка пропускає тільки молекули води і кисню. Три додаткових сорбційних фільтра і вугільний постфільтр очіщують воду від всіх видів забруднень, включаючи бактерії і деякі віруси.

Додаткові елементи для очищення води

 • Мінералізатор - пристрій, який збагачує воду цінними мікроелементами;
 • UV-знезаражувачі - ультрафіолет, додатково очищає питну рідину від патогенних мікроорганізмів: вірусів, бактерій, грибків;
 • структурізатор - розбиває молекули води на наночастинки, що позитивно відбивається на обміні речовин і покращує кровообіг.

Додаткові елементи для очищення води

Система зворотного осмосу забезпечує комплексну фільтрацію питної рідини. Такий фільтр для води Бриз підключається до трубопроводу, а також і до каналізаційного стоку для скидання відпрацьованої рідини. Здатний щодоби очищати не менше 200 літрів води. У комплекті є накопичувальна ємність, куди фільтрується чиста вода.

 • Фільтри для захисту побутової техніки від накипу і засоров. Фільтри механічного очищення. Використовуються в якості первинної ступені фільтрації. Очищує воду від відносно великих частинок: пісок, глина, іржа.
 • Фільтри від накипу. Допоможуть продовжити термін служби побутової техніки: посудомийки, пральної машини, електрочайника, бойлера і ін. Недорогі фільтри для води Бриз захищають прилади від негативного впливу солей жорсткості. Через утворення накипу на поверхні нагрівальних елементів з часом з'являється іржа, яка призводить до перегорання Тена, стирання ущільнювачів і клапанів. Вони встановлюються на вході в прилади. Пропускна здатність фільтра - 1000 л / год. А це означає, що їх застосування ніяк не позначиться на роботі побутової техніки.

Ціна, умови замовлення та доставки

На сайті Ecohata ви можете замовити фільтр для води Бриз за ціною нижче вартості виробника.

Проточні настільні фільтри 

490 грн

Триступенева система очищення 

999 грн

Система зворотного осмосу 

2699 грн

Фільтри механічної очистки 

225 грн

Фільтри від накипу

199 грн


На вартість також впливає:

 • обсяг резервуара;
 • тип і кількість картриджів;
 • наявність додаткових елементів.

Інтернет-магазин Ecohata гарантує своїм клієнтам:

 • швидку обробку заявок та підготовку фільтрів для води Бриз до відправки, завдяки наявності складської програми;
 • оперативну доставку по містах України;
 • гарантійне обслуговування;
 • консультанти розкажуть, як правильно користуватися фільтром, як замінити картридж.

Оплатити фільтр для води Бриз можна післяплатою, перекладом на карту банку і готівковим розрахунком.

Якщо виникнуть труднощі з вибором, зверніться до консультантів магазину. Зателефонуйте за номером телефону, вказаним на сайті, або напишіть питання на сторінці в Фейсбук.