Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00

Фільтр для води Бар'єр

Чому варто купити фільтр для води ТМ Бар'єр?

Бар'єр спеціалізується на виробництві різноманітних фільтруючих систем. Починаючи від приладів, призначених для забезпечення питною водою населення, соціальних об'єктів, закінчуючи професійними промисловими системами для енергетичної та транспортної сфер.

Компанія «BWT Barrier» відома на ринках Європи і Азії, є членом авторитетних міжнародних організацій «Water Quality Association», «International Water Association». Побутові фільтри для очищення води Бар'єр лише одна з пропозицій міжнародного бренду, представленого в нашій країні ТОВ «БАР'ЄР-Україна».

Бар'єр - який фільтр для води вам потрібен?

Читать далее...
Сортувати по:
Фільтр
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік

На вибір виробник пропонує:

 1. Настільні глечики. Невеликі малолітражні ємності, які легко поміщаються на полиці дверцят холодильника. Всі моделі мають зовнішню розмітку обсягу відфільтрованої рідини. Календарний індикатор вимірює витрати ресурсу сорбенту, попереджає про його своєчасну заміну.
 2. Проточні стаціонарні фільтри, що складаються з 3-х і більше компонентів. До проточних фільтрів також відносяться системи зворотного осмосу. Комплексна конструкція встановлюється під мийку, підключається до водопроводу, забезпечує великий обсяг води багатоступінчастого очищення.
 3. Невеликі проточні прилади. Використовуються для душа, ванни. Встановлюються за допомогою перехідника, відфільтровують хлорорганічні сполуки.
 4. Змінні картриджі для кожного з видів фільтра Бар'єр. Відрізняються за способом і ступінями очищення - від первинної до молекулярної.

   

Фільтри Бар'єр - глибоке очищення води

Через неякісне очищення фільтрувальних станцій і корозії водопровідних труб ми набираємо з крана рідину, в складі якої залишки хлору, неорганічні сполуки хімічних елементів, надлишкові солі кальцію і магнію, органічні частки, ПАР, вапняні домішки. Позбутися від них допоможе фільтр для води Бар'єр.

Фільтрація відбувається за рахунок проціджування рідини через кілька шарів картриджа, кожен з яких утримує сторонні бруд і молекули. Сорбент відфільтровує з води  зайві домішки, але зберігає її природний мінеральний склад.

До складу картриджів Бар'єр входить:

 • гранули активованого вугілля зроблені з екологічної кокосової шкаралупи (технологія голландської компанії Norit);
 • іонообмінна смола Lewatit (технологія Lanxess Німеччина);

 • порожнисті волокна - утримують мікроорганізми, бактерії без застосування хімікатів;

 • фторуючий компонент для насичення фтором - «розумна» технологія визначає відсутність необхідної кількості фтору, збагачення відбувається тільки при його нестачі до гігієнічних нормативів;

 • волокна іонообмінних матеріалів для захоплення молекул важких металів; о

 • бробка сріблом для перешкоджання діяльності мікроорганізмів.

З яким сорбентом купити фільтр для очищення питної води?

Рекомендації по вибору в залежності від вашого проживання:

 • №4 Стандарт - базове очищення рекомендовано для міських жителів з централізованим водопостачанням.
 • №5 Фтор + - базове очищення + компонент, розчинний тільки в рідинах з пониженим вмістом фтору.
 • №6 Жорсткість - посилене очищення іонообмінних смолами при надлишку солей (накип усередині чайника - ознака надлишку іонів кальцію і магнію).
 • №7 Залізо - посилене очищення від залізовмісних елементів рекомендовано в разі утворення на сантехніці «іржавих» патьоків.
 • Ультра - рекомендується для фільтрації води від мікроорганізмів і бактерій при відсутності центрального водопостачання (сільська місцевість).

Ресурс кожної змінної касети 350 літрів. Цього вистачить для сім'ї з 3-х чоловік приблизно на 2 місяці. Після вироблення ресурсів сорбентів - необхідна заміна, так як процес очищення припиняється.

 

Ціни на фільтри для води ТМ Бар'єр

Фільтр для води ТМ Бар'єр Price
Фільтр-глечик Бар'єр Гранд Індиго 230 ₴
Фільтр-глечик Бар'єр Норма Індиго 250 ₴
Фільтр-глечик Бар'єр-Норма Малахіт 250 ₴
Фільтр-глечик Бар'єр Гранд NEO Ультрамарин 299 ₴
Набір 6 картриджів + Фільтр-глечик Бар'єр Гранд NEO Янтар 699 ₴
Набір 8 картриджів Бар'єр 4 + глечик Бар'єр Гранд (без касети) 745 ₴

 

Екохата допоможе купити найкращі побутові фільтри в Україні

Виготовлений компанією Бар'єр фільтр для води враховує специфіку нашого регіону, особливості складу ґрунтових вод, методи хлорування фільтрувальних станцій.

Настільний глечик - простий і ефективний спосіб недорого отримати з водопровідної чисту питну воду. У порівнянні з проточними системами, настільний фільтр для очищення води Бар'єр за ціною - найдоступніший варіант для домашнього користування.

В інтернет-магазині представлені недорогі моделі фільтрів, які відрізняються дизайнерської формою, обсягом, наявністю / або відсутністю календарного покажчика, що вимірює вироблення сорбенту. На вибір також є моделі, які продаються з однієї або трьома змінними касетами.

Незалежно від того, який фільтр для питної води ви оберете, замовити швидку доставку можна в будь-який населений пункт України.

Якщо виникають питання, дзвоніть консультантам! Вони допоможуть підібрати фільтр, який забезпечить вашу сім'ю чистою смачною водою!