Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00

Фильтр AQUAFILTER

Фільтри для води Aquafilter - лідер у виробництві водоочисних систем

Фільтри для очищення води Aquafilter створені на основі безперервного вдосконалення та інноваційних розробок. Власні лабораторії проектують і впроваджують нові методи фільтрації. Виробничі потужності компанії, заснованої більше 30 років тому, розташовані в Польщі, Німеччині, Білорусі.

Фільтри Аквафильтр продаються по всьому світу, в тому числі комплектуючі для виробництва фільтруючих систем іншим виробникам. У числі клієнтів побутові споживачі, комерційні, промислові об'єкти, медична і фармацевтична галузі.

Aquafilter за ціною, якістю й асортиментом є одним з лідерів європейського ринку чистої води.

Асортимент фільтрів для води Aquafilter

Читать далее...
Сортувати по:
Фільтр
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік

У каталозі для побутового використання десятки найменувань з різноманітними модифікаціями.

 1. Проточні настільні з окремим краном (1-2 ступені).
 2. Насадки для кухонного крана.
 3. Системи зворотнього осмосу, що мають від 3 до 7 ступенів очищення, з додатковою комплектацією насосом, мінералізатором, іонізатором.
 4. Лінійні системи на металевій платформі з сполучними адаптерами і манометрами (на трубопровід що входить до житла).
 5. У ванні кімнати: насадки-розпилювачі для душа, врізання у водогін.

Комплект зазвичай передбачає наявність з'єднувальних деталей, необхідних для установки (підключення, врізки). Ціна варіюється в залежності від комплектації

та кількості ступенів очищення.

Інновації компанії Аквафильтр

Продукція повністю задовольняє вимогам міжнародних асоціацій, які контролюють якість (США, ЄС, Японія). У системах, які виробляють воду для пиття і побутових потреб, використовуються сертифіковані технології. Купити фільтр для води Аквафильтр - означає використовувати дійсно сучасний високотехнологічний продукт.

Знезараження - бактеріостатичний ефект

Отримання в домашніх умовах найчистішої питної води можливо завдяки антимікробної технології BACinix ™. В основі унікальної запатентованої розробки - частинки срібла нанорозмірів, рівномірно розподілені усередині картриджів. Навіть без застосування зворотного осмосу рідина знезаражується за рахунок впливу мікроскопічних часток на клітинну мембрану і руйнування ДНК бактерій. Фільтр для питної води Аквафильтр з BACinix ™ повністю запобігає мікробіологічним зростанням шкідливих мікроорганізмів. Антисептичні властивості наносрібла підтверджені незалежними лабораторними випробуваннями.

Мембрана зворотного осмосу

Єдина технологія, яка здатна опріснювати морську воду, перетворюючи її в питну, тепер доступна в домашніх умовах. Напівпроникна мембрана, встановлена ​​в обратноосмотичну систему ТМ Аквафильтр, має не задекларований, а дійсний номінальний діаметр пір в 0,0001 мікрона. Хімічні елементи, їх сполуки, органічні домішки, мікроорганізми практично повністю відсіїваються.

Фільтруючі картриджі

Матеріал сорбентів проходить багаторазове тестування до запуску у виробництво. Його властивості розраховані на початковий хімічний склад води, необхідну глибину очищення.

 • Поліпропіленові волокна (пропускна здатність 5 мікрон).
 • Складчастий або сітчастий поліестер (5, 10, 20 мікрон).
 • Сітчастий нейлон з ультрафільтраційнию мембраною 0,01 мікрона.
 • УФ мембрани зворотного осмосу.
 • Активоване вугілля (гранульований, вугільні блоки).
 • Поліфосфати для пом'якшення, демінералізації.
 • Біокерамічні суміші для іонізації, мінералізації, підвищення рН, подщелачивания.

Картриджі Аквафильтр універсальні. Вони сумісні зі стандартними фільтрами інших виробників.

Пом'якшення

Фільтри-пом'якшувачі містять особливі сорбенти, які очищають воду від жорстких солей до гігієнічної або технічної норми. Такі фільтри для води Aquafilter переслідують дві мети:

 1. Турбота про здоров "я. Солі жорсткості несприятливо впливають на шкіру, волосся, стимулюють алергічні реакції. М'яка рідина навпаки сприятлива для прийняття ванни, душа.
 2. Захист техніки. Жорсткі домішки утворюють відкладення всередині побутових приладів, викликають корозійні процеси, збільшують на 30% енергоспоживання водонагрівачами. Змягчувачі сприяють продовженню терміну роботи техніки, скорочують витрати на електроенергію.

Фільтри для води Aquafilter в Україні

Інтернет магазин Ecohata є офіційним дистриб'ютором фільтрів для води Aquafilter. На сайті ви можете купити оригінальну продукцію лідера європейського ринку водоочищення за прийнятною вартістю.

Змінні картриджи

від 40 грн

Наповнювачі (сорбенти) для фільтрів

від 93 грн

Набори змінних картриджів для систем

від 165 грн

Насадки для душа

від 410 грн

Настільні проточні установки

від 548 грн

Проточні стаціонарні фільтри

від 1315 грн

Установки зі зворотним осмосом

від 3794 грн


У комплекті фільтри для води Aquafilter є всі необхідні комплектуючі: крани для набору води, перехідники для під'єднання. Також додається детальна інструкція та гарантійний талон.

Обирайте відповідний фільтр для води Аквафильтр, а консультанти Ecohata детально розкажуть про встановлення, заміни фільтруючих елементів, підкажуть економні варіанти покупки змінних картриджів Aquafilter.

Для зручності пошуку використовуйте фільтри на сайті. Визначтеся з моделлю і виберіть зручний спосіб оплати. Ми швидко опрацюємо заявку і протягом 1-3 днів відправимо Новою поштою або Укрпоштою в ваш населений пункт України.