Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00

Фільтр під мийку

Щоб мати можливість набрати з крана стакан свіжої питної води і приготувати смачну їжу, найдоступніший спосіб - купити фільтр для води під мийку. Компактний пристрій зі зручним непомітним розташуванням позбавить від постійної турботи про покупку бутильованої води, забезпечить очистку від шкідливих домішок.

Незважаючи на постійне погіршення якості централізованого очищення, пити і готувати їжу можна безпечно завдяки технологіям фільтрації води, доступним в домашніх умовах. Фільтр для води під мийку відсіває частинки іржі з зношених водопровідних труб, мулисті, грунтові і піщані суспензії, залишки хлору, хлорорганічні сполуки, жорсткі солі, мікроорганізми і продукти їх життєдіяльності.

Типи очищення води - який купити фільтр під мийку

Детальнiше
Сортувати по:
Фільтр
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік

У приладах, навіть складаються з одного картриджа, використовується багатокомпонентна завантаження, тобто застосовується не менше двох способів фільтрації. Загальна кількість ступенів, які поетапно проходить рідина в фільтрах під мийку для очищення води, варіюється від 2 до 5 в залежності від вимог до фінішної чистоті:

  • попереднє відсіювання великих частинок через сітчастий матеріал (діаметр осередків 20-500 мікрон) вберігає наступний фільтр від швидкого засмічення;
  • волокна поліпропіленових смол або спінений поліпропілен утримують дрібні осадові частки, залізовмісні домішки, частки важких металів;
  • гранули активованого вугілля дехлорирует, вбирають хлорорганічні і шкідливі сполуки;
  • іонообмінні волокна катионитов і анионитов в фільтрах під мийку на молекулярному рівні заміщають нешкідливими іонами натрію іони жорстких солей кальцію, магнію;
  • постфільтрація пресованими блоками активованого вугілля - підвищують органолептичні якості: видаляють присмаки, замутнение, запахи.

Матеріали фільтрів під мийку для очищення води виготовляють з харчових пластиків. Металеві елементи не піддаються корозії від контакту з водою. Наповнювачі фільтруючого завантаження обробляють сріблом для запобігання розмноження мікроорганізмів.

Установка фільтра для води під мийку та обслуговування

Встановлюється фільтр під мийку з підключенням до водопроводу. Після проходження всіх етапів фільтрації чиста вода виводиться за сполучної трубки через окремо встановлений кран. У комплекті додаються всі необхідні перехідники та деталі, але для правильного монтажу бажано запросити фахівця.

Міняти фільтруючі картриджі в фільтрі для води під мийкою можна самостійно: відкрутити колбу, вийняти відпрацьовану касету і замінити на нову. Ресурс їх вироблення залежить від властивостей і обсягу наповнювача, вказується виробником в літрах. Заміна картриджа відбувається в 1-6 місяців.

Купити фільтр для води під мийку в Ecohata - зручно і недорого

У каталозі інтернет-магазину Ecohata представлені всі варіанти систем, які можна знайти на водоочисних ринку України. У нас ви можете купити фільтр під мийку від сертифікованих виробників за прийнятною ціною.

Модель фільтра під мийку

вартість

Бриз Компакт-Люкс 1 картридж 2 ступені

499 грн.

Organic Smart Trio Expert 3 ступені

: 1549 грн.

Аквафор Кристалл Еко 4 ступені

3870 грн.

Наші фахівці готові допомогти з різноманітних питань - габарити, пропускна здатність, вибір змінних картриджів, установка фільтра для води під мийку.

Замовляйте, і ми швидко відправимо ваш замовлення з необхідною інструкцією, сертифікатом якості і гарантійним талоном!

Рекомендуемые статьи
Вода для приготування їжі
Вода для приготування їжі

Ми з дитинства знаємо, що пити сиру воду не можна. Але говорили нам, яку воду потрібно використовувати для приготування їжі? Я знаю, що потрібно прокип'ятити воду і все буде добре. Тому що, так робили наші мами і бабусі. Після цього вода придатна до використання і безпечна.

Але виявляється, немає. Вода настільки насичена важкими металами, бактеріями, і все, що знаходиться в трубах, потрапляє до нас в їжу. Шкідливі домішки залишаються навіть після кип'ятіння, а жорстка вода псує техніку. Таким чином, вода непридатна до вживання.

Мало того, ви помічали, який наліт залишається на чайниках, каструлях, в яких ми кип'ятимо воду? Посуд і техніка терпить непоправної шкоди. Доводиться віддавати в ремонт, або взагалі купувати нову, виділяючи несподівано чималу суму грошей із сімейного бюджету. Тепер уявіть, що діється з нами? Шкідливі елементи осідають в організмі і ускладнюють роботу органів.

Інститутом гігієни та медичної екології ім. А. Марзєєва Академії медичних наук України було проведено експеримент, в ході якого з'ясувалася корисна інформація про те, що вода з трубопроводу не тільки шкідлива для організму, але також спотворює смак напоїв і їжі, що вживається нами.

Чого не скажеш про бутильованої води. Вона зберігає нам смакові якості. Якщо при вживанні в їжу звичайної води з-під крана в чаї, домашньому компоті залишається неприємний післясмак, то очищена вода дозволяє нам насолоджуватися первозданним смаком.

Що стосується конкретно харчових продуктів, з'ясувався дивний факт, який допоможе зберегти корисні властивості овочів, м'яса та інших продуктів.

Завдяки бутильованої води, ми можемо швидше приготувати продукти, а саме на 17%, що важливо для сучасної людини, яка хоче швидко, смачно і корисно.

У наш час у нас є величезна перевага перед нашими бабусями, так як час йде вперед. І крім народних методів, як зробити сиру воду безпечною, у нас є можливість купити очищену воду, або ж скористатися фільтром. Вибір завжди є, головне зробити його правильно і з користю для себе.

Автор: Аліна Кулюхіна

Вода на сторожі імунітету
Вода на сторожі імунітету
Вода під час тренувань: пити чи не пити?
Вода під час тренувань: пити чи не пити?
Як вибрати фільтр глечик?
Як вибрати фільтр глечик?
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину
За тарифами перевізника
За тарифами перевізника
За тарифами перевізника
За тарифами перевізника
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні