Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00

Фільтри на мийку

Якість водопровідної води коливається на межі санітарних норм, тому назвати її питної та придатною до приготування здорової їжі складно. Доступний спосіб убезпечити свій організм від шкідливих домішок - купити фільтр на мийку. Компактний пристрій, встановлюється на робочу стільницю і дозволяє завжди мати під рукою свіжу очищену воду в необхідній кількості. Відсіває великі частки іржі, мулу, піску, а також мікрочастинки - сполуки хлору, шкідливі хімічні елементи, органічні домішки, жорсткі солі, і мікроорганізми, що розмножуються у водному середовищі, продукти їх життєдіяльності. Спосіб установки фільтра для води на мийку - найпростіший з тих, які використовуються в проточних приладах.

Як відбувається очищення у фільтрах для води на мийку

Читать далее...
Сортувати по:
Фільтр
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік

Рідина проходить кілька етапів фільтрації, навіть в разі наявності тільки одного картриджа. Усередині змінної касети знаходяться кілька фільтруючих шарів (склад наповнювача відрізняється у різних виробників):

  • механічне відсіювання великих частинок через мікропористі секції діаметром в декілька мікрон;
  • поліпропіленові волокна або високощільний спінений пропілен для утримання дрібних мулистих суспензій, нерозчинних домішок, залізовмісних хімічних елементів, жорстких солей магній, кальцію;
  • гранульований або пресований активоване вугілля абсорбує шкідливі речовини, залишки хлору та його сполуки;
  • зм'якшуючим іонообмінні смоли знижують надмірну жорсткість за рахунок усунення з рідини іонів солей жорсткості.

Пластикові та металеві деталі фільтрів для води на мийку допущені для контакту з харчовими продуктами, що не піддаються корозії. Фільтруючі наповнювачі картриджів обробляються іонами срібла, щоб запобігає появі в них мікроорганізмів.

Підключення та обслуговування фільтра для води на мийку

Якщо немає бажання або можливості врізати в водопровід фільтр для води, на мийку його можна встановити самостійно, не вдаючись до послуг фахівців. Вертикальні габарити розраховані, щоб зайняти мінімум площі стільниці.

Пристрої мають в комплекті накручувати перехідник для кранів з різьбленням або втулку-насадку на гладкий «носик» крана. Перемикачем вибирають звичайний режим або направляють потік в фільтр для води на мийці для очищення. Чиста вода подається через окремий кран.

Картридж змінюють раз в 1-5 місяців в залежності від виробітку ресурсу фільтруючого речовини - досить розкрутити колбу, витягти відпрацьовану і вставити нову касету.

Купити фільтр на мийку в інтернет-магазині Ecohata

Інтернет-магазин Ecohata пропонує недорого купити фільтр на мийку. У каталозі представлено більше 20 моделей від сертифікованих виробників. На вартість фільтра також впливає продуктивність, кількість етапів очищення.

Модель фільтра на мийку

Ціна

Насадка на кран Аквафор Топаз

339 грн.

AquaKut FN 2 ступені

615 грн.

Aquafilter FHCTF2 2 ступені

1139 грн.

Aquafilter EXCITO 4 ступені

2074 грн.

Купити проточний фільтр для води на мийку - саме практичне і економічне рішення проблеми очищення води. Ви завжди знайдете в нашому каталозі змінні картриджі до всіх модифікацій.

Вибирайте відповідну модель і робіть замовлення - ми відправимо його в зазначену точку України протягом 1-2 днів. Будь-які деталі за технічними характеристиками, встановлення, обслуговування роз'яснять наші фахівці - звертайтеся!