Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00

Фільтри для ванни та душу

Очищення води фільтрами для душа - необхідність, викликана втратою її природних якостей після обробки фільтрувальними станціями. Крім кількох десятків небажаних домішок, водопровідна вода містить залишки хлору, хлорорганічні сполуки, жорсткі солі. Під час водних процедур шкіра людини вбирає їх разом з молекулами води.

Концентрація шкідливих хімічних елементів не настільки велика, щоб здорова людина міг помітити наслідки після разового прийняття ванни. Але при щоденному контакті вони поступово надають шкідливий вплив. Особливо чутливі люди, схильні до алергії, маленькі діти. Всі зусилля по догляду за шкірою, косметичні, гігієнічні процедури можуть бути зведені нанівець, якщо справжньою причиною поганого стану шкіри є забруднена вода. Купити фільтр для душа - значить убезпечити від шкідливих речовин, забезпечити свою сім'ю чистою водою.

Види фільтрів для душа

Читать далее...
Сортувати по:
Фільтр
Заказ в 1 клік
Заказ в 1 клік

Технології, які застосовуються в фільтруючих приладах, різні - залежать від початкових властивостей забрудненої води, від вимог до гігієнічним якостям на виході. У різних фільтрах води для душа використовуються один або одночасно кілька типів очищення води:

 • механічне відсіювання дрібнодисперсних домішок, сторонніх молекул за допомогою поліпропіленових волокон;
 • механічна груба очистка через систему фільтрів мікропористої сітку (якість фільтрації води залежить від розміру осередків 20-500 мікрон);
 • пом'якшення (технологія іонного обміну) і знезалізнення за рахунок утримання жорстких солей кальцію, магнію, залізовмісних елементів;
 • сорбційні фільтри для душа та ванної з гранульованим активованим вугіллям і комплексної засипанням, яка відфільтровує сполуки хлору, заліза, похідні важких металів, вапняні домішки.

Результат, через якого варто купити фільтр для душа, оцінюють по практично помітним показниками:

 • «М'яка» вода не сушить шкіру, не подразнює слизові;
 • зменшується витрата миючих засобів, так як збільшується піноутворення;
 • на сантехніці не утворюються вапняний наліт, «іржаві» патьоки;
 • не засмічувати з'єднувальні елементи перемикачів, які не забиваються форсунки душової лійки, гумові ущільнювачі служать довше;
 • відсутній запах, властивий водопровідній воді, обробленій хлором.

Фільтри для душа та ванної виготовляють у вигляді різних пристроїв:

 • душові насадки-розпилювачі,
 • циліндричні насадки між змішувачем і душовим шлангом,
 • трубчасті насадки на душовою шланг,
 • банні кулі для ванної,
 • магістральні фільтри, які монтуються на вході водопроводу в ванну кімнату.

Догляд за фільтром для душа елементарно: досить вийняти змінний картридж і замінити його новим. Ресурс вироблення фільтруючого наповнювача вказується виробником в літрах. Його легко розрахувати, орієнтуючись на щомісячну витрату води.

Фільтри для душа в інтернет-магазині Ecohata

Щоб купити фільтр для душа, необхідно врахувати місце і спосіб монтажу, кращий наповнювач картриджів, параметри з'єднувального роз'єму. Важлива пропускна спроможність фільтрів води для душа - вказується в літрах / хвилину, для магістральних моделей - кубометри / год.

Вибирайте з каталогу Ecohata - моделі належної якості від перевірених виробників:

Модель фільтра для душа

вартість

Хромована душова насадка в комплекті з фільтром Aquafilter

465 грн.

Кулька для ванни Aquafilter

336 грн.

У нас ви завжди можете недорого замовити змінні картриджі і необхідні комплектуючі для монтажу. Оформляйте покупку, вибирайте зручний спосіб оплати - ми швидко відправимо ваш фільтр для душа в потрібну точку України.

Фахівці завжди готові надати детальну консультацію: задавайте питання, уточнюйте цікавлять деталі. Ми зацікавлені в тому, щоб ви залишилися задоволені вибором фільтра для душа в нашому інтернет-магазині!